Kalender

WTCdeflandriens.be

Algemene regel: Op zaterdag: voor rit  's morgens is de contactpersoon Ronny (0477 53 06 31) Op zondag: Steeds mogelijkheid tot Perm. Route als er geen speciale rit is.
Op zaterdag: voor rit  's middags is de contactpersoon Armand (0497 67 01 52) Als we met auto's gaan: steeds verwittigen als je mee wilt.
6/10/2017 Samenkomst aan 't Kruisken, Kruisken nr 1 te Adgem. Woe en Do is 't Kruisken gesloten. Dan komen we samen aan 'tlapperken, Dorp nr 62 te Adegem.
Dag Datum Ritomschrijving: Contact Samenkomst Uur Startplaats Startuur Auto's
zo 12/02 Fietsenwijding       St Jozef 10u00  
za 18/02 Slothappening VTT 2016-2017  Sporthal Zomergem & Toprit35 km Armand  't Kruisken  13u00      
zo 19/02 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  19/02 Toprit 35 km & Fietstocht Ilse en Werner (WTC De Katte)    't Kruisken  9u00      
za 25/02 Ronde van Zeeuws-Vlaanderen (WTC Jong Assenede) Ronny  't Kruisken 8u00 Assenede 9u00  
  25/02 Ronde van Zeeuws-Vlaanderen (WTC Jong Assenede) Armand  't Kruisken 12u30 Assenede 14u00  
zo 26/02 Zondagmorgenrit + clubfoto    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
za 04/03 Toprit 50 km (WTC Nellytrappers Boekhoute) Ronny  't Kruisken 8u00 Boekhoute 9u00  
  04/03 Toprit 50 km (WTC Nellytrappers Boekhoute) Armand  't Kruisken 12u30 Boekhoute 14u00  
zo 05/03 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  05/03 Toprit 50 km (WTC Nellytrappers Boekhoute) Armand  't Kruisken  9u00 Boekhoute 10u00  
za 11/03 Omloop Van Vlaanderen Wielercentrum Eddy Merckx Gent GOLAZO Ronny  't Kruisken 8u00      
  11/03 Toprit 75 km (WTC de Flandriens)    't Kruisken 9u00      
  11/03 Toprit 75 km (WTC de Flandriens)    't Kruisken  13u00      
zo 12/03 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  12/03 Toprit 75 km (WTC de Flandriens) + Flandrienritje 40km    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
za 18/03 Toprit 100 km (Wielercomite Eeklo) Ronny     Sporthal Eeklo 9u00  
  12/03 Toprit 100 km (Wielercomite Eeklo) Armand  't Kruisken 12u00 Sporthal Eeklo 12u30  
zo 19/03 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  19/03 Huysmanrit 50km (Wielercomite Eeklo) Armand  't Kruisken  9u00 Sporthal Eeklo 9u30  
  19/03 Toprit100 km (Wielercomite Eeklo) Ronny     Sporthal Eeklo 8u30  
  19/03 Ename Classic (Herzele) GOLAZO Ronny  't Kruisken 8u00     x
za 25/03 Toprit150 km (WTC Maldegem) Ronny     Sporthal Meos 8u0  
  25/03 65km (WTC Maldegem) Armand     Sporthal Meos 13u00  
zo 26/03 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  26/03 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
Dag Datum Ritomschrijving: Contact Samenkomst Uur Startplaats Startuur Auto's
za 01/04 Ronde van Vlaanderen Ronny     Oudenaarde 8u00 x
  01/04 Permanente Route: 'Maerlantroute' 75km Armand  't Kruisken  13u00      
zo 02/04 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  02/04 Sleinse voorjaarsrit 60-30km Armand  't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
za 08/04 Fietstocht Altra Decor (Aalter Sportief) Ronny     Sparrenhof Aalter 9u00 x
  08/04 Fietstocht Altra Decor (Aalter Sportief) Armand  't Kruisken 12u00 Sparrenhof Aalter 13u00  
  08/04 Klassieker van het goede Doel - Rit Ere Gouverneur A. Denys (Leierenners Zulte) Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 09/04 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  09/04 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
di 11/04 Permanente Route in groep: Rodelandroute 1 (Sport na Arbeid Gent) Armand  't Kruisken 12u30     x
za 15/04 Grensfietstocht - Vlaamse Grimpeur Challenge (Wielercomite Eeklo) Ronny     Sporthal Eeklo 9u00  
  15/04 Grensfietstocht - Vlaamse Grimpeur Challenge (Wielercomite Eeklo) Armand     Sporthal Eeklo 13u00  
  15/04 Peter Van Petegem Classic (Aalst) GOLAZO Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 16/04 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  16/04 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
ma 17/04 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
za 22/04 Heirnistochten (WTC Heirnis Gent) Ronny  't Kruisken 8u00     x
  22/04 Heirnistochten (WTC Heirnis Gent) Armand  't Kruisken 12u30     x
  22/04 Permanente Route Armand  't Kruisken  13u00  't Kruisken  13u00  
zo 23/04 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  23/04 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
di 25/04 Permanente Route in groep: Martinusroute (Sportvereniging Zomergem) Armand  't Kruisken 12u30 Zomergem 13u30  
wo 26/04 Fietstocht Grenstocht (WTC Maldegem) Armand     Sporthal Meos 13u00  
za 29/04 Etixx Classic (De Wielervrienden Nazareth) Ronny  't Kruisken 8u00     x
  29/04 Sleinse Cycling Tour (WTC Nut en Vermaak Sleidinge) Armand  't Kruisken 12u30 Sleidinge 13u30  
zo 30/04 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  30/04 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
Dag Datum Ritomschrijving: Contact Samenkomst Uur Startplaats Startuur Auto's
ma 01/05 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  01/05 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  01/05 Keuze: Drongen-Valenciennes-Drongen (Kon. Gentse Velo Sport) Ronny  't Kruisken  8u00     x
  01/05 Keuze: Ferdi Van Den Haute Classic (Eldoradofietsers Zandbergen) Ronny  't Kruisken  8u00     x
wo 03/05 Fietstocht VCKV Wijnendale Friends (VK Karel Van Wijnendaele) Armand  'tlapperken  13u00      
do 04/05 FT Het Oude Gemeentehuis (TC Houtland Ertvelde) Armand  'tlapperken  13u00      
za 06/05 Maldegem-Zelzate-Groede-Maldegem (WTC Den Akker Maldegem) Ronny     Cafétaria St-Anna 9u00  
  06/05 Maldegem-Zelzate-Groede-Maldegem (WTC Den Akker Maldegem) 75km 35km Armand          
  06/05 Willems Veranda's Classic LM Classic Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 07/05 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  07/05 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
di 09/05 Permanente Route in groep: Maerlantroute (WTC de Flandriens)    't Kruisken  13u00      
wo 10/05 Fietstocht Café De Sportkring (KWC Sportief Onze Roem Knesselare) Armand  'tlapperken  13u00      
za 13/05 Omlopen der Schelde- & Zwalmstreek (WSC Merelbeke) Ronny  't Kruisken 8u00     x
  13/05 Omlopen der Schelde- & Zwalmstreek (WSC Merelbeke)  75km Armand  't Kruisken 11u00     x
  13/05 Rondom het Meetjesland Armand  't Kruisken 12u30 Oosteeklo 13u30  
zo 14/05 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  14/05 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
wo 17/05 Fietstocht Rozenhof (Wielercentrum Wachtebeke) Armand  'tlapperken  13u00      
do 18/05 Permanente Route in groep: Poekebeekroute (Aalter Sportief) Armand  'tlapperken 12u00 Poeke 13u30  
za 20/05 Altebra / Muur Classic LM CLASSIC Ronny  't Kruisken 8u00     x
  20/05 Fietstocht De Katte (WTC De Katte Zelzate) Armand  't Kruisken 12u30      
zo 21/05 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  21/05 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
do 25/05 Feestdagfietstocht (TC Oud en Jong St Maria-Oudenhove) Ronny  'tlapperken  13u00     x
  25/05 Zondagmorgenrit    't Kruisken 9u00  't Kruisken 9u00  
  25/05 Permanente Route    't Kruisken 9u00  't Kruisken 9u00  
za 27/05 Fietstocht Wauters Mazout (Eikelvrienden Oosteeklo) Ronny     Oosteeklo 9u00  
  27/05 Fietstocht Wauters Mazout (Eikelvrienden Oosteeklo) Armand     Oosteeklo 13u00  
zo 28/05 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  28/05 Permanente Route    't Kruisken 9u00  't Kruisken 9u00  
di 30/05 Permanente Route in groep: Den Torenroute (Kon. Gentse Velo Sport) Armand  't Kruisken 12u00     x
wo 31/05 Fietstocht Kreken en Polders (WTC Blijf Jong Assenede) Armand  'tlapperken  13u00      
Dag Datum Ritomschrijving: Contact Samenkomst Uur Startplaats Startuur Auto's
za 03/06 Maldegem- Staden/Kemmel- Maldegem (WTC Maldegem) Ronny     Sporthal Meos 9u00  
  03/06 Maldegem- Staden/Kemmel- Maldegem (WTC Maldegem) Armand     Sporthal Meos 13u00  
  03/06 Serge Baguet Classic Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 04/06 Zondagmorgenrit     OPGELET: START OM 8u30 !!!!!!    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  04/06 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
ma 05/06 Zondagmorgenrit Armand  't Kruisken 8u30  't Kruisken 8u30  
  05/06 Fietstocht Philippine (WTC Philippine) Armand  't Kruisken 8u30  't Kruisken 8u30  
  05/06 Vlaamse Pijl (Molenbikers Zwalm) Ronny  't Kruisken 8u00     x
wo 07/06 Pompierkensroute ( WTC Raepespurters Lokeren) Armand  'tlapperken  13u00     x
do 08/06 Fietstocht De Zware Vrienden (De Zware Vrienden Destelbergen)            
za 10/06 Memorial ERIK & LUC organisatie Firmin met bezoek brouwerij    't Kruisken  13u00  't Kruisken  13u00  
  10/06 Azaleafietstochten (WSC Oostakker-Lochristi) Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 11/06 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  11/06 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
wo 14/06 Fietstocht Schuttershof (WTC De Sneltrappers Stekene) Armand  'tlapperken  13u00     x
za 17/06 Zomergem-Mont Saint-Aubert-Zomergem LM Classic  Ronny     Den Boer Zomergem 9u00  
  17/06 Zomergem-Mont Saint-Aubert-Zomergem LM Classic Armand     Den Boer Zomergem 13u00  
zo 18/06 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  18/06 Memorial Remi Bruggeman (Sportvereniging Zomergem)    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
do 22/06 Scheldetocht (WTC Destelbergen Sport) Armand  'tlapperken  13u00     x
za 24/06 Memorial Willy Thys (Centrum Sportief Eeklo) Ronny     Sparrenhof 9u00  
  24/06 Memorial Willy Thys (Centrum Sportief Eeklo) Armand     Sparrenhof 13u00  
  24/06 Lucien Van Impe Classic (Wielerclub Serskamp) Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 25/06 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  25/06 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
di 27/06 Rondje West (WTC Philippine) Armand  't Kruisken  13u00      
do 29/06 Fietstocht Sparrenhof (Centrum Sportief Eeklo) Armand     Sparrenhof 13u00  
Dag Datum Ritomschrijving: Contact Samenkomst Uur Startplaats Startuur Auto's
za 01/07 Westerschelderit (TC Houtland Ertvelde) Ronny     Ertvelde 9u00  
  01/07 Westerschelderit (TC Houtland Ertvelde) Armand  't Kruisken 12u00 Ertvelde 13u00  
zo 02/07 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  02/07 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
di 04/07 Fietstocht Oscar Braeckman Armand  't Kruisken  13u00      
wo 05/07 Fietstocht Glorieux Armand  'tlapperken  13u00      
do 06/07 Zomerrit Roger Dhuyvetters WTC Den Akker Maldegem Armand     Cafétaria St-Anna 13u00  
  06/07 Pannekoekenrit Eede Armand     Eede 9u00  
za 08/07 Flabbaert Cycling Tour KWC Sportief Onze Roem Knesselare Ronny  't Kruisken 8u00 Sporthal Knesselare 9u00  
  08/07 Flabbaert Cycling Tour KWC Sportief Onze Roem Knesselare Armand  't Kruisken 12u00 Sporthal Knesselare 13u00  
zo 09/07 Familietocht    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
wo 12/07 Memorial Henk Noordhoek WTC De Katte  Zelzate Armand  'tlapperken  13u00      
za 15/07 Ledeganck Cyclo en VTT (Wielercomite Eeklo) Ronny     Sporthal Eeklo 9u00  
  15/07 Ledeganck Cyclo en VTT (Wielercomite Eeklo) Armand     Sporthal Eeklo 13u00  
  15/07 Bultjesfietstocht Sportkomiteit Heusden Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 16/07 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  16/07 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
di 18/07 Fietstocht Eksaarde Armand  't Kruisken  13u00      
vr 21/07 Zondagmorgenrit    't Kruisken  13u00      
  21/07 Permanente Route    't Kruisken  13u00      
za 22/07 Fietstocht 't Kruiskens Tour  105km    't Kruisken 9u00      
  22/07 Fietstocht 't Kruiskens Tour  55km    't Kruisken  13u00      
zo 23/07 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  23/07 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
za 29/07 Memorial Van Rie (WTC Maldegem) Ronny     Sporthal Meos 9u00  
  29/07 Memorial Van Rie (WTC Maldegem) Armand     Sporthal Meos 13u00  
  29/07 Rochustochten WTC Lbc De Zwervers Oosterzele Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 30/07 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  30/07 Rit in Bentille (andere bond)    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
Dag Datum Ritomschrijving: Contact Samenkomst Uur Startplaats Startuur Auto's
di 01/08 Fietstocht De Pluim Eikelvrienden Oosteeklo Armand  't Kruisken  13u00      
wo 02/08 Zwalm Sportief rit WSC Zwalm Sportief Armand  'tlapperken  13u00     x
za 05/08 Mevaco-rit  115km    't Kruisken 9u00      
  05/08 Mevaco-rit  83km 53km    't Kruisken  13u00      
zo 06/08 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
zo 06/08 Fietstocht Katte Kermis WTC De Katte Zelzate    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  06/08 Ichtegem LM Classic Armand  't Kruisken 8u30     x
di 08/08 Kermisrit Velodroom De Ledecrossers Lokeren Armand  't Kruisken  13u00     x
za 12/08 Fietstocht Depa Centrum Sportief Eeklo Ronny     Sparrenhof 9u00  
  12/08 Fietstocht Depa Centrum Sportief Eeklo Armand     Sparrenhof 13u00  
zo 13/08 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  13/08 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
di 15/08 Zondagmorgenrit    't Kruisken  13u00      
  15/08 Flanders Cyclo en Bike Events TC De Vrije Vogels Nazareth Armand  't Kruisken 12u00     x
wo 16/08 Fietstocht Memorial Robert Cauwels (Wielercomite Eeklo) Armand     Sporthal Eeklo 13u00  
do 17/08 Tamboerroute (Wielercomite Eeklo) Armand     Café Eiktak Eeklo 13u00  
za 19/08 Memorial Romain Vercauter WTC Blijf Jong Assenede Ronny     Sporthal Assenede 9u00  
  19/08 Memorial Romain Vercauter WTC Blijf Jong Assenede Armand  't Kruisken 12u00 Sporthal Assenede 13u00  
zo 20/08 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  20/08 Permanente Route    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
do 24/08 Fietstocht New Pleintje WTC Terjoden-Haaltert Armand  'tlapperken  13u00      
za 26/08 Dranken Engels Cycling Tour (Aalter Sportief) Ronny  't Kruisken 8u00 Sportcentrum Aalter 9u00  
  26/08 Dranken Engels Cycling Tour (Aalter Sportief) Armand  't Kruisken 12u00 Sportcentrum Aalter 13u00  
zo 27/08 Zondagmorgenrit    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
  27/08 Meetjeslandse Kasseirit WTCDe Leeglopers Kaprijke    't Kruisken  8u30  't Kruisken  8u30  
wo 30/08 Memorial Luc Goemé & Erik De Vos    't Kruisken  13u00      
Dag Datum Ritomschrijving: Contact Samenkomst Uur Startplaats Startuur Auto's
za 02/09 Vriendschapstocht (TC Houtland Ertvelde) LM Classic Ronny     Hoge Wal Ertvelde 9u00  
  02/09 Vriendschapstocht (TC Houtland Ertvelde) LM Classic Armand  't Kruisken 12u00 Hoge Wal Ertvelde 13u00  
zo 03/09 Zondagmorgenrit     OPGELET: START OM 9u00 !!!!!!    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  03/09 Kristof Godaert Memorial (De Zwarte Kat Rijders Zelzate)    't Kruisken  9u00      
wo 06/09 Memorial Lucien & Marcel (WTC De Hert Zottegem) Armand  'tlapperken  13u00     x
za 09/09 Garnaalrit (WTC De Nellytrappers Boekhoute) Armand  't Kruisken 12u00 Boekhoute 13u00  
  09/09 Keuze: Oude Kwaremont Trofee Kluisbergen Ronny  't Kruisken 8u00     x
  09/09 Keuze: Volvo Cycling Classic (Volvo Cars Gent) Ronny  't Kruisken 8u00     x
zo 10/09 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  10/09 Garnaalrit (WTC De Nellytrappers Boekhoute)    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
di 12/09 Cyclo en VTT voor het Goede Doel (Airfield Ursel) Armand  't Kruisken  13u00      
wo 13/09 Nazomerfietstocht (TC De Vrije Vogels Nazareth) Armand  'tlapperken 12u00      
za 16/09 Sloebertocht  (Sportkomiteit Heusden) Ronny  't Kruisken 8u00      
  16/09 Sloebertocht  (Sportkomiteit Heusden) Armand  't Kruisken 12u00     x
  16/09 Adegem - Oostende - Adegem !!!!!  AFGELAST !!!!! Daniel  't Kruisken  ---  't Kruisken ---  
zo 17/09 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  17/09 Permanente Route    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
ma 18/09 Memorial Maurits Rodts - Etienne Cornette (Aalter Sportief) Armand  't Kruisken  13u00      
wo 20/09 Fietstocht André Dhondt (Sport na Arbeid Gent) Armand  'tlapperken  13u00      
vr 22/09 BCH Merelbeke Armand  't Kruisken 16u00     x
za 23/09 BCH Merelbeke Ronny  't Kruisken 8u00     x
  23/09 BCH Merelbeke Armand  't Kruisken 12u00      
zo 24/09 Zondagmorgenrit    't Kruisken  9u00  't Kruisken  9u00  
  24/09 BCH Merelbeke Armand  't Kruisken  9u00     x
wo 27/09 Sleinse Najaarsrit (WTC Nut en Vermaak Sleidinge) Armand  'tlapperken  13u00      
za 30/09 Verplicht voor alle mogelijke Laureaten van WBV Oost Vlaanderen            
  30/09 Fiets & MTB Weekend (WTC De Wijngaardvrienden Herzele) Ronny  't Kruisken 9u00     x
  30/09 Fiets & MTB Weekend (WTC De Wijngaardvrienden Herzele) Armand  't Kruisken 9u00     x